Elastyczny

Loxone jest jednym z najbardziej innowacyjnych, multimedialnych i elastycznych systemów inteligentnego domu. Jest to system jednego producenta, ale oferuje bardzo szeroką funkcjonalność. Mnogość bramek do integracji z różnymi systemami (DMX, Modbus, KNX, EnOcean, 1-wire i wiele innych) daje systemowi loxone nieograniczone możliwości.

Pomimo bardzo rozbudowanej funkcjonalności obsługa systemu loxone jest dziecinnie prosta. Dzięki obsłudze systemu KNX loxone często jest wykorzystywane jako moduł logiczny z interfejsem graficznym do systemu KNX.

Przesłony okienne

Loxone umożliwia sterowanie dowolną presłoną (żaluzje, rolety, karnisze) i mechnizmami otwierania okna. Sterowanie przesłonami może być indywidualne, grupowe, za pomocą harmonogramu lub czujników pogodowych.

Oświetlenie

Loxone może sterować dowolnym źródłem światła niezależnie czy to będzie tradycyjna żarówka, żarówka led, taśmy LED czy taśmy RGB a nawet żarówkami Philips Hue. Za pomocą Loxone sam projektujesz dowolne sceny świetlne.

Sterowanie ogrzewaniem

Sterowanie ogrzewaniem i klimatyzacją to nie tylko podniesienie komfortu ale również duże oszczędności finansowe. Za pomocą loxone dowolnie ustawiaj temperaturę w każdym pomieszczeniu oddzielnie.

Multiroom Audio

Słuchaj Twojej ulubionej muzyki niezależnie w każdym pomieszczeniu. Każdy użytkownik może posiadać swój oddzielny profil i słuchać innej muzyki. Sterowanie muzyką może odbywać się z dowolnych przycisków, smartphone i tableta.

Energia

Loxone umożliwia pomiar i rejestrację energii elektrycznej oraz z innych mediów np gazu czy wody.

Videodomofon

Loxone oferuje videodomofon, który zaskoczy swoją funkcjonalnością nie jednego gadżeciarza.

Zapytaj o ofertę

Nasze realizacje

2016-2017 Dom z bala 200m2- okolice Pułtuska

System KNX z miniserwerem Loxone

2016-2017 Hotel Bristol

System KNX z miniserwerem Loxone

2014 Multikino

System KNX z miniserwerem Loxone

2015-2017 Rezydencja 800m2- Warszawa Białołęka

System KNX z miniserwerem Loxone

2016 Apartament 200m2- Konstancin

System KNX z miniserwerem Loxone

2015 Apartament 120m2 – Warszawa Wilanów

System KNX z miniserwerem Loxone