Specjalista ds systemów automatyki budynkowej

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość systemu KNX i/lub Loxone
  • podstawy obsługi środowiska AutoCad
  • znajomość rozwiązań stosowanych w automatyce budynkowej
  • kreatywność, samodzielność i skrupulatność
  • prawojazdy kategorii B
  • podstawowa znajomość systemów alarmowych, KD, AV i CCTV będzie dodatkowym atutem
  • podstawowa znajomość angielskiego niezbędna do czytania dokumentacji i korespondencji z zagranicznymi producentami

Zakres obowiązków:

  • projektowanie systemów automatyki budynkowej
  • dobór, sporadyczny montaż i programowanie urządzeń automatyki
  • obsługa realizacji (kontakt z klientem, montażystami, wykonawcami innych branż)

Oferujemy:

  • bardzo urozmaiconą pracę w dziedzinie nowoczesnych technologii
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrze z dziedziny automatyki domowej/budynkowej i systemów towarzyszących
  • “nienudną” atmosferę w młodym zespole specjalistów
  • umowę o pracę

Specjalista ds instalacji systemów fotowoltaicznych

Wymagania:

  • dobra znajomość branży OZE w szczególności PV

  • pozyskiwanie klientów
  • przygotowywanie ofert
  • dobór rozwiązań i pomoc przy projektowaniu instalacji PV
  • obsługa realizacji (kontakt z klientem, montażystami)
  • rozliczanie projektów

Oferujemy:

  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrze z dziedziny PV

Praktykant/Stażysta ds systemów automatyki budynkowej

Wymagania:

  • student lub studentka z kierunku: elektrotechnika, automatyka, mechatronika lub informatyka
  • kreatywność i pracowitość

Oferujemy:

  •  bezcenne doświadczenie i atrakcyjne wynagrodzenie