Jesteśmy już 7 lat na rynku

Firma ControlHome została założona w 2009r. W dniu 10.01.2010 nastąpiła zmiana właściciela i rozszerzono nazwę na ControlHome – Automatyka Domowa. Od początku działalności ControlHome skupia się na kompleksowej obsłudze budynków w zakresie inteligentnych instalacji. Obecnie firma zatrudnia inżynierów i wykwalifikowanych specjalistów z różnych działów automatyki domowej, budynkowej, systemów alarmowych, kontroli dostępu, CCTV oraz systemów kina domowego i multiroom audio. Od 2009r posiadamy status Partenra KNX.

Każdą realizację prowadzimy od początku do końca – zaczynamy od projektu, poprzez montaż urządzeń, przewodów, dochodzimy do końcowego uruchomienia systemu inteligentnej instalacji. Wykonujemy wszystkie etapy budowy Inteligentnego Domu i my za nie ponosimy odpowiedzialność. Wszystkie nasze prace oraz urządzenia objęte są gwarancją. Wybieramy najlepsze systemy i produkty. Na przestrzeni ostatnich kilku lat zainstalowaliśmy i poznaliśmy bardzo dobrze prawie dwadzieścia różnych systemów automatyki domowej i budynkowej. Ze względu na niezawodność, stabilność, bezpieczeństwo i najlepszą funkcjonalność ograniczyliśmy się do stosowania jedynie kilku rozwiązań: KNX, Loxone, Xcomfort i Helvar.

Na przestrzeni siedmiu lat wykonaliśmy kilkaset różnych projektów z inteligentnymi instalacjami od lokali usługowych, apartamentów przez domy, duże rezydencje, aż po budynki biurowe, całe apartamentowce, wyspecjalizowane obiekty: takie jak budynki produkcyjne, Multikino Olsztyn, Hotel Bristol.

Nasze usługi świadczymy głównie na terenie województwa mazowieckiego. Ale wykonaliśmy różne zlecenia na terenie całej Polski jak i za granicą.
Naszym celem jest zadowolenie naszych klientów. Staramy się, aby każdy użytkownik Inteligentnego Domu czuł się w nim komfortowo i bezpiecznie. Jesteśmy w stanie zrealizować nawet najbardziej złożone wymagania. Stawiamy na profesjonalizm i jakość dlatego decydując się na nasze usługi należy liczyć się z odpowiednimi kosztami.

Certyfikaty

Ważne jest doświadczenie, ale też merytoryczne przygotowanie. Dlatego ciągle się szkolimy.

Certyfikat KNX, 2009r Bruksela

Certyfikat LCN, 2007r Warszawa

Certyfikat Xcomfort, 2009r Łódź

certyfikat instalacji staelitarnych, 2009r Warszawa

Certyfikat Philips Pronto, 2009r

Certyfikat KNX- Tebis TX, 2009r Warszawa

Certyfikat Xcomfort 2, 2009r Warszawa

certyfikat Xcomfort 3, 2009r Warszawa

Certyfikat HDMI, 2007r

Certyfikat multiroom Nuvo, 2009r

Certyfikat InOne Legrand, 2009r Warszawa

certyfikat CCTV Bosch, 2010r Warszawa

Eaton rozdzielnie i zabezpieczania, 2009r Warszawa

Certyfikat Nexwell Nexo, 2010r Wrocław

Certyfikat SMA, 2016r Kraków

…..

W mediach

Telwizja dozorowa, czy telewizja przemysłowa, albo krótko CCTV służy do kontrolowania/monitorowania tego co się dzieje w domu, w otoczeniu domu albo w firmie. CCTV umożliwia dostęp do obrazu z kamer za pośrednictwem Internetu, oczywiście tylko autoryzowanym osobom.

Będąc w pracy możesz sprawdzić czy nic złego się nie dzieje na Twojej posesji, albo czy gosposia sprząta dom, a niania należycie wykonuje opiekę nad Twoim dzieckiem.